Cena svatebního stanu: Za málo peněz, hodně muziky!

Submitted by seoski on Sun, 03/08/2020 - 13:06
Cena svatebního stanu: Za málo peněz, hodně muziky!

Svatba je slavnostní událost, kterou člověk zažije jednou, či dvakrát za život. Ceremoniál, který je přesně dán etickými pravidly, se přes dlouhodobý konzervativní přístup, zásadně mění. Jako přežité se zdají obřady a hostiny v úředních místnostech a sálových interiérech. Dnešní snoubenci chtějí volnost,  nechtějí se podřizovat konvencím a podléhají módním trendům. „IN“ jsou svatby v přírodě.

 

Moderní svatba probíhá v exteriérech. Po obřadě v přírodě nebo na rustikálním místě touží čím dál více snoubenců. Nikdo nemůže spoléhat na přízeň a nepřízeň počasí, což řeší pronájem stanu na svatbu. Stany mohou být v hlavní roli, coby přímé místo dění obřadu i hostiny, a nebo mohou být v pozadí, jako takzvaná „mokrá varianta“, která bude po ruce okamžitě, kdyby se zhoršilo počasí.

 

Bez svatebního stanu si dokáže svůj velký den přestavit jen málokdo. Party stan svatba je jedním z nejzásadnějších požadavků, který se objevuje ve scénáři položek k zařízení ihned poté, co se snoubenci dohodnou na datu svatby. Půjčení svatebních stanů může zajistit svatební koordinátor, nebo si jej mohou budoucí novomanželé zařídit sami. Stany lze pronajmout nebo koupit přímo u výrobce, společnosti MP Tent. Pronájem stanu se řídí smluvními podmínkami, které garantují profesionální služby a nejnižší ceny.

Party stan na svatbu je možné objednat s vybavením

Party stan na svatbu je možné objednat s vybavením. Samozřejmostí jsou podlahy, lavice, stoly, ubrusy, osvětlení, každý stan má dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení. Interiér stanu se dá vyzdobit stejně luxusně, jako kterákoliv jiná místnost z klasického zdiva. Výhodou specializovaných stanů je možnost jejich propojení a tudíž zvětšení užitné plochy, do níž lze umístit nejen obřad, hostinu, zázemí pro všechny svatebčany, ale i taneční parket, herní plochu nebo foto koutek.

 

Svatební stan disponuje rozměry od 6x12 metrů do 8x20 metrů. Vybírat lze z druhů Premium, Premium lux a Premium XXL. Profesionální stany jsou, díky estetické vzhlednosti a dokonalé schopnosti přizpůsobit se každé situaci, vyhledávanými produkty, které vám udělají velkou službu za málo peněz.

 

Jejich velkou devízou je schopnost je hermeticky uzavřít a vytopit, když počasí nepřeje a dojde k ochlazení nebo vysoké vzdušné vlhkosti. Naopak za příznivých klimatických podmínek lze stany zcela otevřít a užívat si sluníčka. Rozmarům počasí se tak lze přizpůsobovat opakovaně. V neposlední řadě stojí za to zmínit, že stany lze instalovat do jakéhokoliv prostředí. Bezvadnou a originální svatbu tak lze zažít na břehu rybníka, stejně jako v údolí hor nebo v zámecké zahradě. Proti gustu žádný dišputát. I ty nejodvážnější svatební sny se mohou proměnit ve skutečnost. Teď už tomu absolutně nic nebrání.