Proč jsi půjčit na svatbu stan?

Submitted by seoski on Thu, 04/16/2020 - 09:17
Stan na svatbu pujceni

Významný životní okamžik, kterým svatební den bezesporu je, se plánuje několik měsíců dopředu. Výběr místa, kde se bude bude obřad a následná svatební hostina odehrávat, je stěžejní pro celkový úspěch akce. Většina novomanželů si dnes přeje lokalitu v exteriérech.

 

Není žádnou výjimkou, že si většina párů zařizuje svatbu v rustikálním stylu s nádechem minimalismu. Žádný velký přepych, ale pouze účelné a esteticky sladěné doplňky. V tomto duchu fungují a plně uspokojí nároky akce svatební stany. Party stan svatba není ledajaký přístřešek, ale plnohodnotný prostor, který je odolný proti rozmarům počasí, v případě potřeby je možné ho vytopit a v horkém letní dni zase slouží jako kýžený stín.

 

Pronájem stanu na svatbu se vždy vyplatí nejen finančně, ale i z hlediska osobního klidu, že nevyjde počasí a svatebčané budou odkázáni větru a dešti napospas. Koupě nebo zapůjčení stanu je vždy výhodnější, než úhrada vysokých nájmů a rezervací v sálech, hotelech nebo restauracích. Svatba v přírodě je navíc neopakovatelným zážitkem, kterou si všichni zúčastnění pochvalují a nikdy na něj nezapomenou. Pronájem stanu je nejlepší rezervovat s předstihem a vybrat si z široké nabídky rozměrů, aby vám zbudovaný prostor co nejvíce vyhovoval.

Party stan svatba

Rezervace a půjčení svatebních stanů by měly být jedněmi z prvních aktů, jak přípravy na svatbu zahájit. Party stan na svatbu se dá umístit kdekoliv si budete přát. Podkladem může být beton, ale i obyčejná tráva nebo třeba i pláž. Stany mají velmi důmyslný systém uchycení, a tak není pochyb o tom, že obstojí v parku, na břehu rybníka, v horském údolí nebo na docela obyčejné zahradě.

 

Svatební stan tvoří kovová pozinkovaná konstrukce, bílá textilie z PVC s hustotou 500g/m2  a vyztužená střecha. Stan má dva hlavní vchody uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení. Funkčně vyladěné je umístěné oken, které zaručí uvnitř stanu dostatek přirozeného světla. Stany lze vybavit stylovým nábytkem, od stolů počínaje, přes židle, koktejlové stolky, po pivní sety a tanečné parkety konče.

 

Veselka v exteriérech je velmi oblíbená pro svou úžasnou atmosféru, krásná panoramata a hlavně symbiózu s přírodou. Z hlediska finanční i logistické náročnosti se dá zvládnout mnohem levněji a lépe, než svatba v budově z kamene a betonu. Přijďte se podívt do MP Tent a budete mít jasno během okamžiku.