Pořiďte si prodejní stánek!

Submitted by seoski on Mon, 06/15/2020 - 09:14
Prodejni stanky

Máte rádi trhy, burzy, účastníte se prezentačních nebo propagačních akcí a váš starý stolek, na kterém míváte položené zboží, už patří do starého železa? Pak s jeho výměnou neotálejte. Díky MP Tent můžete získat moderní funkční stánek, který nejenže přitáhne pozornost, ale zároveň vás ochrání před nepřízní počasí.

 

Prodejní stánky mají formu nůžkového stanu, čímž dochází k dokonalému krytí proti dešti a větru shora i z boku a navíc je možné na opláštění nechat natisknout svou reklamu, logotyp nebo slogan. Lehké prodejní stánky mají kompaktní konstrukci bez užití plastových spojů, což znázorňuje technologickou zdařilost a vysokou kvalitu.

Skládací stánek

Instalace zvládne naprosto každý

Konstrukce je vyrobena z ocelových profilů o velikosti 0,6 mm, opláštění pak z vysoce kvalitního dvojitého polyesteru s příměsí z PVC o gramáži cca 200g/m2. Skládací stánek je vyhledávaný a oblíbený pro svou lehkost, snadnou rozložitelnost i složení a především příznivou cenu.

 

Velkou předností těchto stánků je jejich vlastní marketing, pokud zvolíte patřičnou reklamu. Potisky jsou trvalé a 100% ekologické, protože se používají nejnovější technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí a odolné vůči vnějším podmínkám.

 

Stánek pro každou příležitost

Rozměry prodejního stánku lze vybírat od nejmenšího 2x2 metry, po největší 3x6 metrů. Jejich využití se meze nekladou. V jednom si můžete být jistí, prodejní stánek vám prokáže dokonalou službu, ať už budete na farmářských trzích, na modelářské výstavě nebo sjezdu fanclubu. Stánek od MP Tent najde své využití z každé situace a kdo jej ještě nemá, o hodně přišel.

 

Veškeré produkty MP Tent mají vysokou kvalitu, lze je výhodně koupit nebo dočasně pronajmout. Neváhejte se obrátit na výrobce namioty@mptent.com ještě dnes nebo nakoukněte přímo na e-shop. Garantovány jsou profesionální služby za nejnižší ceny.

Obchodní stany