Celoroční party stany musíte mít!

Submitted by seoski on Sat, 08/08/2020 - 11:47
Celoroční party stany musíte mít

Kdyby se tak dal zastavit čas! Patříte mezi ty, kteří tráví rádi volný čas venku a nejraději by si letní měsíce prodloužili i po zbývající část roku? Máte rádi exteriéry plné zeleně, čerstvý vzduch, panoramatické výhledy a přitom nechcete, aby vám u této individuální romantiky pršelo na hlavu? Jste příznivci oslav, mejdanů a party pod širým nebem? Vězte, že sezóna nemusí nutně s koncem prázdnin skončit. Víme, jak na to.

Řešením je celoroční párty stan. Jedná se o alternativu k zatepleným pergolám, altánům nebo zděným budovám, která poskytne ochranu před klimatickými vlivy a udrží přirozené i vyrobené teplo. Díky optimálním vlastnostem obstojí stan během celého roku. Konstrukce je vyrobena z ocelových trubek s vyztuženými spoji. Skelet je odolný a maximálně stabilní.

Zima vás nepřekvapí

Opláštění stanu je vyrobeno z PVC s hustotou 560 g/m2. Díky tomu je povrch naprosto voděodolný a vydrží teplotní výkyvy až do -40 až + 60 stupňů Celsia. Stan lze hermeticky uzavřít, což oceníte zejména v chladnějších dnech. Vnitřek stanu lze vytopit přímotopy nebo plynovou lampou, a tak zde můžete trávit celé dny i noci, i když už je venku nevlídno. Stan má navíc systém AIR CONTROL, který zabraňuje kondenzaci uvnitř stanu. Nebude se vám zde držet vlhkost, ani se zde nebude dařit plísni.

Celoroční stan nabízí maximální variabilitu. Nabízí se kombinace stěn s okny i bez oken, střešní a boční napínání, což zvyšuje odolnost proti větru a v zimě, když napadne sníh, se osvědčí dodatečné dvojité střešní vzpěry. Stan je určen pro používání na jaře, v létě, na podzim i v zimě a bude sloužit celé rodině při nejrůznějších činnostech.

Romantická relaxace

Je libo ranní kávu při zpěvu slavíků s pohledem na třpytící se rosu, nebo ničím nerušený večerní „šlaftrunk“ za svitu měsíce? Pohodlně se usaďte pod stanovou střechu a kochejte se okolím. V okamžiku se zamilujete. Novodobá relaxace v éteru je prudce návyková a stanete se na ní v tom nejlepším slova smyslu závislí. Ani s příchodem ranních mrazíků a s prvním padajícím listím se této vášně nemusíte vzdát.

Celoroční stan dostojí svému názvu. K dispozici vám bude skutečně celých dvanáct měsíců. Ať už jako azyl pro vaše setrvání nebo jako zimní zahrada pro vegetaci a zvířenu. Cítit dobře se zde budou naprosto všichni. Neváhejte kontaktovat výrobce MP Tent a konfigurujte svůj stan podle vlastních představ. Jde to i online.