Věčný boj s místem vyřeší skladovací stany

Submitted by seoski on Wed, 08/12/2020 - 10:54
Skladovací stan má celoroční využití

Také trpíte chronickým problémem všech domácností? Nedostatek místa pro uložení věcí, oblečení, knih nebo sportovních pomůcek je achillovou patou většiny rodinných domů i bytů. Kam umístit sezónní věci, když domácí prostor není nafukovací?

Ne každý má k dispozici sklep nebo půdu. Kdekterá hospodyňka si marně láme hlavu tím, jak to doma pošéfovat, aby se o odložené věci nezakopávalo. Výrazně ulehčit a vyřešit situaci umí skladovací stany. Jedná se objekty, které, přestože jsou mobilní, mají výbornou statiku a jsou pevné. A jsou odolné proti povětrnostním vlivům.

Dílna, sklep i spíž v jednom

Skladovací stan má celoroční využití. Může se umístit na zahradě, vedle domu, ale i veřejném prostranství. Instalace nemá problém s žádným podložím, ukotvení a upevnění je stabilní. Využití stanu je všestranné. Hospodyňky zde mohou uskladnit ovoce, zeleninu a zavařeniny. Pánové si zde mohou pořídit dílnu nebo kůlnu pro odkládání nářadí. Děti zde rádi zaparkují svá kola a odloží své venkovní hračky. V neposlední řadě je skladovací stan útočištěm pro všechny sportovní doplňky a sezónní pomůcky.

 

Stan je možné pořídit v několika rozměrech. K dispozici jsou výšky 2m, 2,5m, 3m, 3,5m, 4m a střecha a boční stěny tvoří jeden celek. Proti korozi odolná konstrukce je tvořena 50mm silnými ocelovými trubkami, které jsou pozinkovány. Spoje jsou vyztuženy na šrouby. Díky o polovinu silnějším stojným nohám je zaručena vyšší pevnost a rychlejší montáž.

 

Odolné proti větru i dešti

Materiál stanu je nepromokavý a odolný proti UV záření. Hustota struktury textilie je 600 g/m2 se zvýšeným ochranným blatníkem, což zvyšuje účinnost odtoku vody. Stan lze hermeticky uzavřít, což vede k udržení stabilní teploty uvnitř a má rovněž systém AIR CONTROL, která zabraňuje nepříjemné kondenzaci vlhkosti.

 

Skladovací stan má pohodlné otevírání. Hlavní vstupem je rolovací brána a menší vstupy jsou i z bočních stran. Celoroční party stany k dispozici je v různých verzích a lze je elektronickým způsobem nakonfigurovat. Nejmenší rozměr je 5x8 metrů, největší 8x12 metrů. Velkou výhodou je, že lze stany vzájemně spojovat.

 

Pokud ještě váháte, kam umístit letošní úrodu, kam složit sezónní věci a kde odložit vše, co vám doma zavazí? Skladovací stany jsou levným řešením, jak si snadno zvýšit sklepní kapacity a neplatit za zbytečné pronájmy nebytových prostor.