Aby svatba nezmokla

Submitted by seoski on Fri, 07/10/2020 - 11:31
Stan party

Svatba, to je událost, na kterou bude člověk vzpomínat celý život. Její přípravy se nesmí podcenit, protože od termínu, místa konání a stylu pojetí se odvíjí vše ostatní. Okamžik, kdy se spojí dva životy v jeden, by měl být výjimečný, okázalý a reprezentativní.

V posledních letech se upouští od obřadů a hostin v interiérech. Preferuje se manželský slib pod širým nebem a oslava ve stylu garden party. Bohulibá moderní myšlenka má pouze jeden jediný háček a zádrhel. Tím je počasí. Je nevyzpytatelné v každé roční době. A není nic horšího, než na kost promoklá nevěsta.

Proč svatební stan?

Aby se tak nestalo, poslouží svatebčanům party stan na svatbu. Jedná se o speciálně upravený mobilní objekt, který lze kamkoliv umístit a jenž vám zajistí přístřeší nejen pro hudbu, catering a doprovodné služby, ale i pro samotné hosty. Bílý zdobný stan se skládá ze stabilní ocelové konstrukce s dodatečným spodním rámem a vyztužené střechy, na něž se natáhne PVC textilie, která nejenže nepromokne, ale jde i hermeticky uzavřít a dovolit ve stanu přitopit.

Svatební i party stany umožňují celoroční využití, protože díky svým vlastnostem odolají všem vrtochům počasí a garantují snoubencům, že se na své svatbě budou cítit pohodlně a komfortně. Svatební stan má designová půlkruhová okna, která lze otevřít, stejně jako lze v teplém počasí odhalit celou boční stěnu.

Fantazii se meze nekladou

Využití stanu je všestranné. Může tvořit zázemí pro servis, jako je příprava jídla nebo taneční parket, ale stejně tak a většinou jde o sídlo celé svatební tabule, kde je dbáno na tradiční zasedací pořádek. Společnost MP Tent je za tímto účelem schopná zajistit nejenom stany, ale i podlahy, židle, stoly, ubrusy a osvětlení.

Svatební stany lze vzájemně spojovat, takže lze najednou zastřešit plochu o výměře 300 m2 nebo naopak postavit více stanů sólo vedle sebe a přirozeně tak oddělit společnost dětí, mladších i věkem pokročilých, či rozdělit osazenstvo podle stylu zábavy. V jednom stanu může probíhat konverzace členů rodiny, v druhém se může tančit, ve třetím bude zhotovena herna pro děti. Záleží jen na schopnostech a fantazii svatebních koordinátorů, jakou zábavu pro novomanžele a jejich hosty připraví.

Online booking

Veškeré stany MP Tent lze zakoupit nebo jen dočasně pronajmout. Neváhejte se obrátit na kontakt pro konkrétní informace a booking na čísle +420 732 610 991 a e-mailu: stany@mptent.cz. Obchodní zástupce vám rád vypracuje nabídku šitou přímo na míru.