Stan na zahradu plně nahradí sklep

Submitted by seoski on Mon, 09/07/2020 - 11:17
Stan na zahradu plně nahradí sklep

Máte vlastní či pronajatou zahradu nebo jste snad uživateli parcely v zahradní kolonii? Těší vás trávit v zeleni svůj volný čas nebo jste dokonce zasadili své první záhony a inklinovali k zahradničení? Zahrada je vášeň a kdo jejímu kouzlu jednou propadne, ten pěstuje a sklízí úrodu až do své smrti.

Ty tam jsou doby, kdy byla pěstební činnost doménou takzvaných sedláků, kteří měli úrodu na vlastní obživu i na byznys. Velkostatkáři na gruntech jsou dnes již pouze ojedinělým úkazem. Většina lidí provozuje zahrádku kvůli získání bio potravin a hlavně je zahradničení a práce na zušlechťování biotopů baví.

Aby pro své aktivity měli nějaké zázemí, odpradávna býval využíván sklep. Ne každý ale má takovou vymoženost k dispozici a postavit si nový sklep vyžaduje hodně peněz i energie. Pokud je nemáte, nezoufejte. Stejnou službu vám poskytne stan na zahradu.

Zahradní stan má celoroční charakter a skladovací potenciál. Je maximálně stabilní a odolný v každém počasí. Jeho největší výhodou je jeho snadná logistika a jednoduchá instalace. Můžete ho umístit tam, kam právě potřebujete. Jeho konstrukce má antikorozní vlastnosti a díky efektivnímu spojování prvků, jako jsou vruty a šrouby je naprosto bezpečná. Vytuněný skelet se skládá ze spodního rámu, horizontální a vertikální střechy s horní výztuží.

Stan na zahradu

Stany na zahrady mají funkční opláštění z PVC, jsou nepromokavé a odolné proti UV záření. Opláštění má hustotu 600 g/m2 a obstojí proti všem klimatickým vlivům. Poslouží od jara do podzimu a uklízet se nemusí ani na zimu. Zvládnou i nápor sněhu a teploty až do -40º C.

Zahradní stan skvěle zasupluje sklepní kóji. Je 100% vodotěsný a má systém AIR CONTROL, který zabraňuje kondenzaci uvnitř. Stan je rovněž vybaven systémem HERMETIC, který zabezpečí těsnění na suchý zip a garantuje udržení interiér v úplném suchu. Interiér tak poslouží jako skvělé uložiště pro nářadí, zahradní nábytek, sezónní věci, ale i úrodu ve stavu k uskladnění nebo zavařeniny.

Stan na zahradu lze pořídit přímo od výrobce a tím ušetřit značné finanční náklady. Zároveň budete mít jistotu 100% kvality. Značka MP Tent má na trhu mobilních stanů nejrůznějšího zaměření „zvuk“.