Půjčovny svatebních stanů zažívají BOOM

Dodane przez seoski - śr., 04/15/2020 - 14:11
Půjčovny svatebních stanů zažívají BOOM

Plánujete svatbu? Slyšíte už v dáli svatební zvony znít? Sestavujete svatební harmonogram a nevíte, s čím začít? Pak jste na správné adrese. Základním předpokladem k plánování veselky je stanovit místo a datum, počet hostů a catering. Zvládnete to lusknutím jednoho prstu.

 

Není to tak složité, jak to na první pohled vypadá. Ušetřete desítky tisíc za svatební koordinátory a pošéfujte si vdavky, či ženitbu ve vlastní režii. Je to vlastně jednoduché. Vezměte se tam, kde to máte rádi. Datum je zcela libovolný. Ke štěstí pak už chybí pouze dočasné sňatkové zázemí.

 

Půjčovna svatebních stanů zajistí svatební azyl pro všechny, kteří si chtějí říct své „ano“ jinde, než v úřední místnosti. Svatební stan lze postavit kdekoliv si budete přát a umístit do něj desítky lidí. Pokud chcete svatbu větší, není žádný problém objednat stanů víc a vzájemně je propojit. Z několik stanů se tak může stát prestižní provizorní stál s kapacitou až stovek hostů.

Půjčení svatebních stanů lze zajistit on-line

Zajistit zázemí zvládnete levou zadní. Půjčení svatebních stanů lze zajistit on-line, aniž byste museli běhat po různých agenturách a obchodech. Stačí mít představu, kolik hostů budete chtít umístit u tabule s nevěstou a ženichem, ve VIP zóně, u baru a kolik prostoru zaberou doprovodné služby, jako je catering, hudba nebo svatební animátoři. Party stan na svatbu je dokonalý způsob, jak využít maximum místa a být přitom kreativní.

 

Ideálním místem pro pořádání veselky se může stát park, les, rozkvetlá louka, mořská pláž nebo horská vesnice. Pronájem stanu na svatbu počítá s každou lokalizací. Instalace je jednoduchá. Stačí ukotvit a postavit kovovou pozinkovanou konstrukci a potáhnout ji plachtou z PVC. Každá strana se na konstrukci připevňuje jednotlivě. Konstrukci je možné postavit na travnatém i na betonovém povrchu. Stan má připravené otvory pro každý typ ukotvení.

 

Party stan svatba je ve všech směrech dokonalý. Umí vytvořit unikátní zázemí pro svatebčany i dodavatele, je zárukou neopakovatelné atmosféry, v níž se každá nevěsta bude cítit přímo bohyní a nikdy na svůj velký den nezapomene. Díky stanům z MP Tent uvidí všichni zúčastnění ranní kapky rosy, stejně jako zapadající slunce a první hvězdičky na nebi. Jíst, pít, tančit a zpívat pod širým nebem je při svatbě noblesní a prestižní záležitostí, na kterou se nezapomíná.