Skladový stan vám vytrhne trn z paty

Dodane przez seoski - pon., 07/13/2020 - 08:38
Skladový stan

Úložné plochy. Věčné téma všech, co bojují s místem. Problém, který se týká většina českých domácností a způsobuje nám bezesné noci, kdy si velmi citelně uvědomuje, že už nemáme své věci kam umístit, má při rodinných domech nebo v zahradních koloniích snadné řešení. Je jím skladový stan. Postavíte ho za chvíli, nemá pevné základy, takže je možné jej kdykoliv přestěhovat a vyhnete se byrokratické martýrii s opatřováním stavebního povolení.

Na co slouží? 

Skladový stan není nic jiného, než funkční, plnohodnotný objekt, který nahradí sklep, dílnu, šopu nebo kůlnu. Skládá se ze stabilní konstrukce, která je zabezpečená proti korozi a funkční textilie, která odolá větru, dešti, ale i sněhu a stává se tak bezpečným celoročním objektem k užívání. Skladovací stany jsou skvělou levnou alternativou ve srovnání s drahou výstavbou zděného sklepa. Náklady jsou nesrovnatelné nižší. Ušetříte nejen své peníze, ale i čas a  práci. 

Konstrukce stanu je vytvořena tak, aby svému uživateli poskytla maximum prostoru, efektivní provoz a naprosté bezpečí. Střecha a boční stěny objektu tvoří jeden celek, což vede k dokonalému zpevnění a nehrozí tak případné posuny nebo destrukce. Jejich instalaci zvládne opravdu každý.

Stabilní zázemí 

Skladové stany jsou dostupné v pěti výškových stupních, od 2 do 4 metrů. Hlavní nosná konstrukce je tvořena je tvořena tlustými ocelovými trubkami o průměru 50 mm. Opěrné nohy jsou zesíleny z 9 na 14 cm, což způsobuje fantastickou stabilitu. Trubky jsou dále spojovány procházejícími šrouby. Výsledný efekt výstavby „hrubé stavby“ doladí doplňková konstrukce, která má spodní rám, horizontální a vertikální střechy s výztuží.

Plášť skladového stanu má vysokou hustotu struktury 600 g/m2, je voděodolný a pohlcuje UV záření. Vydrží extrémní teploty od – 40 do + 60 stupňů Celsia. Stan má systém AIR CONTROL, který zabraňuje vnitřní kondenzaci a systém HERMETIC, který umožňuje těsnění na suchý zip.

Komfortní uložiště

Rolovací brána a další vstup umožní příjemnou a snadnou manipulaci s úložným prostorem, do kterého je možné umístit vše, co vám doma překáží. Od nářadí počínaje, přes knihy, oblečení, kola, motorky, až hobby pomůckami konče. Pořiďte si MP Tent skladový stan a buďte pánem svého bydlení. Nebudete litovat.