7x svatba pod stanem a pokaždé jinak

Dodane przez seoski - pon., 09/14/2020 - 11:05
Nápad na svatbu

Svatba by měla být nejkrásnějším dnem v životě každého člověka. Předchází jí velké přípravy, které se odráží od toho, kde a kdy bude svatba probíhat. Pojetí vysněného dne je ale relativní a odráží se od vkusu snoubenců. Většina dívek sní odmala o bílých svatebních šatech, aby si nakonec vzala jako revoltu před konzervativismem šaty černé. Mnoho matek svatby plánuje tucet svatebních dortů a výslužky k tomu, aby do toho nakonec mladí „hodili vidle“. Svatby jsou prostě různorodé a mohou mít tisíce podob.

Koncepty svateb se mění a stejně tak i způsob jejich konání. Možná pro mnohé bude šokující zjištění, že 9 z 10 svateb se již nekoná v obřadních místnostech, ale oddávající úředníci musí za snoubenci na vrcholky hor nebo pod hladinu moře. Fantazii se meze nekladnou, a tak je moderní pojetí svatby vše, jen ne tuctové. Aby svatební den odpovídal posledním trendům, měl by být především flexibilní. Neměl by novomanžele „uvázat“ na jednom místě a měl by odpovídat jejich temperamentu, vášni a nadšení.

 

Kreativní scénáře vítány

Máme pro vás 7 tipů, jak pojmout svatební den, vyvázat se z konvencí a nenudit se. Prvotním předpokladem pro netradiční svatbu je mít k dispozici svatební stan. Svatební stany lze umístit prakticky na jakémkoliv podloží. Díky jejich variabilitě a flexibilitě splní svoji úlohu kdekoliv si budete přát. Svatební stan lze pořídit v rozměrech od 6x12 metrů do 8x20 metru. Stany mají vyztužené kovové konstrukce, plachtu z PVC o hustotě 500g/m2 a líbivý design. Díky 100% voděodolnosti se nezaleknou ani nepřízně počasí.

 

  1. Eco friendly svatba je taková, která je šetrná k přírodě. Funguje na bázi ekologie a využívá spontánnosti přírody. Svatební stan poslouží jako azyl pro svatebčany, aby po sobě zanechali minimální ekologickou stopu.
  2. Svatba ve stodole je naprostým hitem letošní sezóny, přestože ji obvykle tvoří jen čtyři stěny a krovová střecha. Svatební stan tak zde má svoje opodstatněné zastání. Může posloužit jako mobilní catering, alias food center.
  3. Boho svatba je styl pro volnomyšlenkáře. Zapomeňte na princeznovské šaty, vzájemné krmení knedlíčkovou polévkou a upjatý obřad v luxusních prostorách. Boho svatba si na nic nehraje. Ano si řeknete v přírodě a svatební stan bude v hlavní roli.
  4. Svatba v exotice. Ano, i takovou svatbu čeští snoubeni preferují. Odskočit si říct si své „ano“ na Maledivy nebo na Seychelly není ničím nepředstavitelným. Svatební stan může jako cestovní zavazadlo letět s vámi.
  5. Levandulová svatba plná vůně a romantiky. Velkým hitem je slíbit si lásku, úctu a věrnost v modrém poli o podmanivé vůni. Svatební stan vám zajistí veškeré zázemí, které pro obřad i následnou hostinu potřebujete.
  6. Svatba na břehu rybníka je sice nádherná, ale může ji ohrozit nepřízeň počasí nebo i obyčejná hejna komárů. Štiplavý hmyz dokáže zkazit náladu opravu. Svatební stan se dá hermeticky uzavřít a vytvořit tak svatebčanům naprostý komfort.
  7. Svatba na rozkvetlé louce je vrcholem romantických snů, avšak určitě ne pro alergiky. A to, ať už na trávy a kvetoucí byliny, a nebo na včelí či vosí bodnutí. Mít připravené zázemí pro obřad, hostinu, tanec a předávání darů se vždy hodí.

 

Nápad na svatbu pod stanem

Pořiďte svatební stan MP Tent a budete spokojeni. Můžete si jej koupit přímo od výrobce nebo si ho jen na dočasnou dobu pronajmout.